Heti trófeások!

Nem kell tovább tűkön ülnünk, hogy megtudjuk végre kik azok, akik a legnagyobb pénzdíjat zsebelték be a héten, meg a legszebbnek szánt trófeát. Körmök tövig rágva, igaz? Akkor dobpergés és íme:

Pattayaban Daniela Hantuchova sima két szettben, 6-0 6-2-vel győzte le Sara Erranit. Azért szerintem ne verjük falba fejünket, hogy ezt a meccset kihagytuk. Én sem teszem. Vagy csak én nem láttam?

Mivel felettébb rosszul éreztem magam, hogy nem veszem elég komolyan ezt a tornadöntőt, utánanéztem, hogy találok-e legalább valami összefoglaló videot róla. Az nem lett, viszont lett Vera-balhé még az elődöntőről, éljen! Szeressük a balhékat. A bírónő arcát érdemes figyelni, látszik rajta, hogy bárhol szívesebben lenne ezen az estén,  mint ezen a meccsen.

Minden nem lehet tökéletes. Nem nyerhetünk USO-t, vébét, AO-t zsinórban, anélkül, hogy egy-egy vereség kisebb tornákon be ne csússzon. Az már sok lenne a jóból főleg,  hogy most lettünk világelsők is. Szép ez a királyi többes, de persze vajmi kevéske közöm van Kim sikereihez, de legalább jól hangzott. Remélem kitaláltátok, hogy nem ő, hanem Kvitova nyerte a döntőt. Méghozzá két szettben, 6-4 6-3 lett az eredmény.

Gratula! De az mi a kezében? 😀

Costa do Saupien is túl vannak a srácok már a döntőn, Alma pályafutása tizedik döntőjét játszotta és nyolcadik győzelmét aratta, azzal, hogy 6-3 7-6 arányban legyőzte Dolgopolovot.

Kedvenc svédünknek nem volt elég az év eleji brisbane-i győzelem, egy szintet ugorva, most egy 500-as tornát nyert meg Rotterdamban, fedett kemény pályán. Ezzel 18.-adik döntőjében 8. győzelmét aratta, ráadásul címet védett.

Robin Söderling-Jo-Wilfried Tsonga 6-3 3-6 6-3

A Verda-Raonic meccs eredményével meg majd érkezem.